Nabídka > Ošetření myostimulátorem


Ošetření myostimulátoremMyostimulátor je moderní elektronický přístroj určený ke zpevnění a zesílení postavy. Vybrané skupiny svalů jsou stimulovány pomocí jemných elektrických impulsů, čímž dochází k jejich aktivaci. Přístroj účinně působí na břišní, hýžďové a stehenní svaly.

Procedura probíhá vleže po dobu 45 minut, takže si odpočinete, vaše svaly však zažívají podobný pocit jako při opravdovém cvičení. Ležet budete na pohodlném polštáři, přikrytí budete dekou. Kdo má zájem, může si donést nějaký film, klientům lze zapůjčit notebook a sluchátka. Ve Studiu zdraví není wi-fi připojení.

Myostimulace je bezpečná kosmetická a masážní metoda, při které se dá relaxovat a zároveň se těšit na výsledky, které na svém těle budete po několika sezeních pozorovat. Je nutné ovšem zdůraznit, že nejlepšího výsledku dosáhnete při komplexní terapii-proto doporučuji dodržovat redukční jídelníček a je-li to možné, klasicky cvičit.

Co od procedury očekávat?

odrazka výrazné zpevnění postavy, zmenšení objemu, redukci tuku (až 10 cm )
odrazkaprokrvení pokožky
odrazkazlepšení funkce imunitního systému
odrazkavylepšení psychiky
odrazkazmírnění bolesti (např. menstruační)

Pro efekt se doporučuje 10 procedur, ze začátku doporučuji četnost 2xtýdně. Při jedné proceduře přístroj působí na 12 partií současně. Je nutné dodržovat pitný režim.

©