Nabídka > Redukční jídelníčky


Redukční jídelníčkyMěření přístrojem Bodystat se sestavením redukčního jídelníčku

Program zahrnuje měření přístrojem Bodystat a konzultace u nutričního poradce, který na základě naměřených hodnot a zdravotního stavu stanoví návrh redukčního jídelníčku a výši energetického příjmu vhodného k hubnutí právě pro Vás – vše Vám bude vydáno v tištěné podobě.

CENA: 1 500 Kč (40-60 minut)

CENA VE DVOJICI: 2 500 Kč (60 minut)

Měření přístrojem Bodystat a vyhodnocení jídelníčku za dobu 5 dnů

Program je určen pro klienty, kteří mají zájem o měření přístrojem Bodystat bez nutriční konzultace.Službu je vhodné využívat v rámci pravidelných kontrol, lze provádět i u dospívajících. Vyhodnocení jídelníčků zahrnuje přesný propočet bílkovin, tuků a sacharidů.

CENA: 450 Kč (15 minut)

Měření přístrojem Bodystat s vydáním trendové zprávy

Služba je určená pro klienty, kteří mají zájem výhradně měření přístrojem Bodystat bez sestavení redukčního nebo jiného jídelníčku.

CENA: 350 Kč (30 minut)

Kontrolní měření přístrojem Bodystat s vydáním trendové zprávy

Lze využít při každé kontrole u klienta, který dochází pravidelně 1x měsíčně na kontroly. Součástí je vydání trendové zprávy v tištěné podobě. Lze provádět i u dospívajících.

CENA: 250 Kč (30 minut)

Kontrolní měření přístrojem Bodystat s vydáním trendové zprávy

Lze využít při kontrolách zejména u klientů preferujících častější konzultace v intervalu 2 týdnů. Podmínkou této ceny je zakoupení permanentky alespoň na 4 vstupy a její následné vyčerpání do 8 týdnů.

CENA: 200 Kč (30 minut)

©